Plumpy Lip Plumper, Plumpy İnstanst 3D Lip Plumper

Plumpy Lip Plumper

Plumpy lip plumper diye de söylenen plumpy dudak dolgunlaştırıcı ürünü Türkiye web sayfası içerisinde yer almaktasınız. Özellikleri ile çoğu kişinin beğendiği bu ürün hızlı bir şekilde piyasaya girmiş olup kullanıcıların beğenilerini kazanmıştır. Plumpy instant 3d lip plumper ürünü makyaj malzelemeri arasında olması gereken ürünlerden biri olup dolgun dudaklar için tercih edilmektedir.

İçerik olarak özel hazırlanmış ve etkili formülü sayesinde de oldukça memnuniyet duyulan bir ürün olması neticesinde satış başarısı yakalamış olan bu ürünü sitemiz üzerinden temin etmek çok basit.

Nasıl Satın Alabilirim
Telefon ile bize ulaşarak sipariş verebileceğiniz gibi, satın al düğmesine girip oradan isim, kaç adet istediğiniz, nasıl almak istediğiniz gibi bilgileri doldurduktan sonra isteğiniz bize ulaşır ve daha sonrasında mesai saatleri içerisinde tarafımızdan size dönüş yapılarak öyle bir siparişinizin var olup olmadığını sizlere sorduktan sonra ürün kargolaması yapılmaktadır.

Kullanım Önerisi

Temiz dudaklar üzerine uygulanması önerilir. Ruj sürülür gibi kullanılır. Detaylı plumpy lip plumper kullanımı için menüden yararlanıp kullanımı alanına bakabilirsiniz. Detaylı olarak nasıl kullanılır sorusunun cevabı oradan verilmiştir. Ürün jel formatında olup çok basit bir kullanım şekline sahiptir.

Aynı Gün Kargo

İş günleri ve saatleri içerisinde vereceğin plumpy instant 3-D lip plumper siparişleri aynı gün kargolanır. Hafta sonuna denk gelen siparişler ise pazartesi günü kargolanmaktadır.

Kampanyalar
Görsellerde de göründüğü gibi adet fiyatı 59 lira olup. En çok tercih edilen plumpy lip plumper kampanyası ise 3 adet 159 lira olandır. Bunda da kargo ücretsiz olarak tarafınıza gönderilmektedir. Yanında da bir başka yardımcı ürün olan sugar lip scrub hediye olarak gönderilmektedir.

Plumpy Lip Plumper Yorumları

Plumpy lip plumper yorumlarına sitemiz içerisindeki http://plumpyturkiye.com/plumpy-kullananlar-plumpy-dudak-dolgunlastirici-kullanici-yorumlari adlı sayfaya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Buradan şikayet ve kullanıcı yorumlarını görebilirsiniz.

Ayrıca içerik, nerede satılır ve hakkındaki tüm detaylı bilgiler ana sayfa üzerinde yer almaktadır. Ana sayfaya yönlenerek dudak dolgunlaştırıcı ürün hakkında detaylı bilgi de alabilirsiniz.

 

Bu sayfamızda sizlere plumpy instant 3d lip plumper, plumpy lip plumper ne işe yarıyor, kaç günde kargolanır, kullanım bilgisi, kampanya gibi bilgiler verilmiştir.

 1. Bayrie

  21 Aralık 2017

  Yurt disi da siparis aliyormusuniz?

 2. admin

  21 Aralık 2017

  Şu an icin yurt dışına gönderim yapmamaktayız.

 3. Arife

  4 Ocak 2018

  Yurt dışı gönderiyor musunuz

 4. admin

  5 Ocak 2018

  Yurt dışına gönderim yapmamaktayız.

Yorum Yazın
Plumpy dudak dolgunlaştırıcı, plumpy dolgunlaştırıcı jel, plumpy nedir, ne işe yarar, özellikleri, kullanımı, kullananlar, içeriği, fiyatı, kampanyaları, nerede satılır, orjinal mi, eczane satışı, satın al, sipariş ver, nerede bulunur, teslimat bilgisi, kullanıcı yorumları hakkında bilgi içeren plumpy Türkiye sayfası.