Plumpy Kullanımı, Plumpy Dudak Dolgunştırıcı Nasıl Kullanılır

Bu sayfamızda sizlere plumpy kullanımı hakkında kısaca bilgi vereceğiz.

Plumpy Kullanımı

Plumpy dudak dolgunlaştırıcı kullanımı şu şekildedir. Öncelikle kutu içerisinde çıkan jel kutusunu alttan çeviriniz. Sıvı jel dışarı çıkana kadar çevirmeniz gerekmektedir. Daha sonra ruj sürer gibi dudaklarınıza sürünüz. İşte bu kadar basittir plumpy nasıl kullanılır sorusunun cevabı.

Ayrıca ürünü kullandıktan sonra dilerseniz  normal rujunuzu üzerine sürebilirsiniz.

Günde 2 defa kullanılması önerilir. 1 kutu yaklaşık 1 aylık kullanım süresine sahiptir. Plumpy dolgunlaştırıcı jel kullanımı bu şekildedir.

Plumpy Lip Scrub Kullanımı

3 adet alınca yanında hediye olarak gelen plumpy sugar lip scrub kullanımı da şu şekildedir: Öncelikle gece yatmadan her gün kullanılması önerilir. Bir parmak ucu kadar kutu içerisinden alınız dairesel hareketler çizerek dudaklarınıza sürünüz. Yaklaşık 10 dakika bekledikten sonra ılık su ile temizleyiniz.

Uyarılar
– Lütfen kullanım talimatlarına uyunuz. Günde 2 defadan fazla jeli kullanmayınız.
– İçeriğindeki madde ya da bitki özlerine karşı alerjiniz varsa kullanmayınız.
– Çocukların ulaşamayacağı yerlere saklayınız.

Plumpy Yan Etkileri

Şu ana kadar bilinen bir yan etkisi bulunmamıştır. Beklenmedik bir etki görüldüğünde kullanımı kesiniz.

Bu sayfamızda sizlere plumpy dolgunlaştırıcı jel kullanımı,  plumpy dudak dolgunlaştırıcı kullanımı, plumpy lip scrub kullanımı, plumpy nasıl kullanılır, kullanımı, yan etkileri, günde kaç kere kullanılır gibi bilgiler yer almaktadır.

Yorum Yazın
Plumpy dudak dolgunlaştırıcı, plumpy dolgunlaştırıcı jel, plumpy nedir, ne işe yarar, özellikleri, kullanımı, kullananlar, içeriği, fiyatı, kampanyaları, nerede satılır, orjinal mi, eczane satışı, satın al, sipariş ver, nerede bulunur, teslimat bilgisi, kullanıcı yorumları hakkında bilgi içeren plumpy Türkiye sayfası.