Plumpy İçeriği, Plumpy Dudak Dolgunlaştırıcı İçeriği

Sitemizde yer alan plumpy içeriği 13 bitkiden oluşmaktadır. Bu plumpy ürünü içerisinde: kekik üzümü, nar çekirdeği yağı, soya yağı, avakado yağı, aspir yağı, deniz yosunu özü, ginkgo biloba, goji berry, zencefil, deniz marulu gibi bitkiler yer alır. Bunların dışında Aktif madde olarak sym 3d ve hillur lip maddeleri yer almaktadır.

Plumpy içeriği

Zencefil: Kökeni Güneydoğu Asyadır. Uzun yıllardan beri kullanılan kurutularak ya da taze olarak tüketilebilen bir bitki türüdür. Bünyesinde yaklaşık olarak yüzde 3 olarak uçucu yağlar içermektedir.

Avakado yağı: Genel olarak tropik bölgelerden yetişen avakado ülkemizde de yetişen bir türdür. Özellikle bakım ürünleri içerisinde yağı kullanılır ve avakadonun kendisinden elde edilen bir yağdır.
Ginkgo Biloba: Bu aralar çoğu kozmetik ve gıda ürünleri içerisinde görmüş olduğumuz ginkgo biloba Çinliler tarafından keşfedildiği düşünülür. Daha sonra Avrupa ülkelerinde de yayılmıştır. Son dönemlerde popüler olan bu bitkiyi günümüzde çay olarak, tablet olarak çeşitli ürünler içerisinde görmemiz mümkün.

Aspir Yağı: Plumpy içeriğini oluşturan bir diğer bitki aspir yağıdır. Aspir bitkisinin tohumlarından elde edilebilmektedir. Daha çok saç , kozmetik ve güzellik ürünleri içerisinde rastlayabildiğimiz bir bitki türüdür. Çeşitli renklerde yetişebilmektedir aspir bitkisi bunlar kırmızı ve sarı renkli olabilmektedir. Kökeni Güneydoğu Asya olup, bir çok bölgede yetişebilmektedir.

Nar çekirdeği yağı: Plumpy dudak dolgunlaştırıcı içeriğinde yer alan bir diğer birtki nar çekirdeği yağıdır. Bu yağ nardan elde edilmektedir. Nar kış meyvesi olup özellikle ülkemiz bu meyveyi en çok üreten ülkeler arasında yer almaktadır. Nar çekirdeği yağı da tüketilebildiği gibi özellikle cilt, saç gibi kozmetik ürünlerde baya tercih edilen bir yağ çeşididir.

Plumpy dolgunlaştırıcı jel içeriği bilgisini sizlere verdikten sonra plumpy kullananların yorumlarını okumak için menüden kullanıcı yorumları bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Bahsettiğimiz alandan sizde görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu sayfamızda sizlere plumpy dudak dolgunlaştırıcı içeriği, plumpy dolgunlaştırıcı jel içeriği, plumpy içeriği, içeriğinde ne var gibi sorulara cevap vermeye çalıştık. Sayfamızı ziyaret ettiğinizi için teşekkür ederiz.

 

 

Yorum Yazın
Plumpy dudak dolgunlaştırıcı, plumpy dolgunlaştırıcı jel, plumpy nedir, ne işe yarar, özellikleri, kullanımı, kullananlar, içeriği, fiyatı, kampanyaları, nerede satılır, orjinal mi, eczane satışı, satın al, sipariş ver, nerede bulunur, teslimat bilgisi, kullanıcı yorumları hakkında bilgi içeren plumpy Türkiye sayfası.