Plumpy Fiyatı, Plumpy Dudak Dolgunlaştırıcı Ne Kadar, Kaç Lira, Kampanya

Plumpy Fiyatı

Bu sayfamızda sizlere plumpy dolgunlaştırıcı fiyatı hakkında kısaca bilgiler vereceğiz. Fiyat ve kampanya bilgileri aşağıdaki gibidir.

1 kutu plumpy fiyatı 59 Türk lirası ve 10 lira kargo ücreti Toplam 69 liradır.
2 kutu plumpy dudak dolgunlaştırıcı fiyatı 109 TL, 1 adet  Lip scrub hediyeli  ve Ücrestsiz kargo olarak gönderilir.
3 kutu plumpy dolgunlaştırıcı jel fiyatı 149 TL dir. Yanında plumpy lip scrub hediyesi gönderilir. Ve ücretsiz kargo seçeneği ile gönderilir.

Daha yüksek alımlar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Plumpy ne kadar sorusuna cevap verdik. Plumpy kampanyaları içerisinde en çok 3 adet kampanyası reğabet görmektedir bunun nedeni 3 adet alınca hem kargo ücretinin olmaması hemde tanesinin 69 liraya mal olmasının yerine 53 lira gibi bir fiyata mal olmasıdır.
İndirim Olur Mu
Sayın ziyaretçilerimiz yukarıda verilen plumpy fiyat bilgileri orjinal ürün fiyatlarıdır. Sitemiz plumpy türkiye resmi satış sitesi olup bu fiyatlar dışında ürünler satılamaz.  Başka bir deyiş ile ne daha uyguna ne de daha pahalıya satılamaz çünkü verilen fiyatlar sabittir. Kampanyalı ve de indirimli fiyatlardır. Plumpy kaç lira ve indirim sorularına cevap verdik.

Plumpy Dolgunlaştırıcı Jel Hediyesi

Plumpy hediye olarak 3 adet alımlarda lip scrub ürünü gönderilmektedir. Bu plumpy ile hediye verilen ürünler kampanya süresi için geçerli olup daha sonra değiştirilmesi ya da kaldırılması da mümkündür. Şu an var olan kampanyalar geçerli olup bir değişik olur ise zaten buradan tekrar paylaşılacaktır.

Kargo Ücretsiz Mi?
2 kutu ve üzeri alımlarınızda kargo ücretini firmamız karşılamaktadır. Tek kutu alımlarda ise ürün bedeli dışında 10 lira kargo ücreti tahsil edilmektedir. Fiyat hakkındaki sayfamız burada sona ermiştir. Burada yazılanlar dışında aklınıza takılan şeyler var ise bizi arayabilirsiniz. Ayrıca ürün hakkında yapılan yorumlara kullanıcı yorumları bölümümüzden ulaşabileceğinizi size hatırlatmak isteriz.
Bu sayfamızda sizlere plumpy dudak dolgunlaştırıcı fiyatı, plumpy dolgunlaştırıcı jel fiyatı, plumpy fiyatı, ne kadar, kaç lira, indirim, hediye, kargo ücretsiz,  kaç tl gibi bilgiler yer almıştır. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yazın
Plumpy dudak dolgunlaştırıcı, plumpy dolgunlaştırıcı jel, plumpy nedir, ne işe yarar, özellikleri, kullanımı, kullananlar, içeriği, fiyatı, kampanyaları, nerede satılır, orjinal mi, eczane satışı, satın al, sipariş ver, nerede bulunur, teslimat bilgisi, kullanıcı yorumları hakkında bilgi içeren plumpy Türkiye sayfası.